#2016-08-12 03:44:57 

RogowiczK

Użytkownik

Potrzebuje znaleźć taki tartak, który mi dobrze przygotuje tarcicę iglastą. Oczywiście chodzi o budowlane sprawy i dlatego szukam cjakiejs firmy, która moglaby się tym zajac. Czy możecie polecić jakiś tartak z Wielkopolski, który zajmuje się tarcicą iglastą?
#2016-08-12 05:03:53 

pośpieszny18

Użytkownik

w zasadzie teraz masz do wyboru do koloru tartaków tylko kwestia znalezienia takiego, żeby nie był zbyt daleko od ciebie bo transport drogo wtedy wyniesie
#2016-08-12 07:55:35 

wkrętak

Użytkownik

Ja korzystałem z tartaku przejezdnego i jestem zadowolony, bo moglem zostac w tym czasie w domu, przygototwalem tylko to co było trzeba i gotowe. Troche to trwalo, bo nie minute, ale jednak nie musialem nigdzie wozic w te i z powrotem dla mnie to było wazne, bo prowadze tez wlasna firme i caly czas musze ja nadzorowac a w budowie akurat nikt mi ni pomaga jako tako. To może być opcja dla ciebie, bo teraz jest sporo tartaków mobilnych, gdzie sprzed przyjezdza do ciebie i robi co trzeba a ty tylko masz gotowy produkt od razu i niczym innym się nie martwisz to w sumie wygodna opcja i nie tylko dla leni ;)
#2016-08-12 09:58:37 

olimpijczyk

Użytkownik

Tartak przejezdny? Nigdy o niczym takim nie słyszałem. Ale może masz rację, chyba ze ja jestem zacofany już zupełnie, ale wydawalo mi się, ze moje dzieci troche mnie odmladzają hehe
#2016-08-12 10:55:36 

ZygmuntStary

Użytkownik

Jak potrzebujesz tarcicy iglastej to możesz zaje rzec tutaj http://tartak-olida.pl/tarcica-iglasta.html i upewnic się czy to rzeczywiście opcja dla ciebie. A tarcica iglasta to jednak popularna rzecz jeśli chodzi o tartak. Bo budowa bez niej to często nie ruszy nawet z miejsca. Ja sam korzystałem z tej firmy i nie narzekam. To,co mi było potszebne to zrobili i było po sprawie ale jednak widze ze technologia sporo poszla do przodu bo sprzet jest coraz nowocześniejszy. Ale to jest wiadomo na plus ; )
#2016-08-12 12:28:05 

RogowiczK

Użytkownik

Jak chcesz znaleźć jakiś tartak, to możesz zawsze pojeździć po okolicy (tam gdzie jest sporo drzew) i na pewno cos znajdziesz. Bo takie firmy nie są przecież ulokowane w centrum miasta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015