#2016-08-16 07:22:21 

ZygmuntStary

Użytkownik

Potrzebuję pomysłu na wystrój pokoju dziennego. Przede wszystkim prosze o kierowanie się prostotą i jak najbardziej ograniczoną ilośc mebli. Będę wdzięczny za sugestie, pzdr.
#2016-08-16 07:36:37 

bożżżenka

Użytkownik

Również mam praktyczne podejście do tych kwestii wiec najpierw kupiłam nowoczesny narożnik do którego kolejno dobierałam przez internet szafki, komodę, biurko i stół z krzesłami. Niby nie do końca poleca się taki sposób meblowania bo podobno nic do niczego wtedy nie pasuje ale u mnie udało się uzyskać harmonię.
#2016-08-16 10:30:06 

ZygmuntStary

Użytkownik

Narożnik już mam ale bardzo zainteresował mnie pomysł ze stołem z krzesłami. Mógłbym oczyścić jadalnię i przenieść wszystko do pokoju dziennego w którym mam aż za dużo miejsca. W dawnej jadalni zrobiłbym gabinet ale to wiąże się z zakupem prostych krzeseł salonowych bo obecne zupełnie nie będą do niczego pasować. Bardzo podoba mi się ten pomysł dlatego wielkie dzięki za inspirację. Jeśli miałbym problemy ze znalezieniem niedrogich i dobrych mebli to będę mógł na ciebie liczyć, masz informacje na takie tematy?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015