#2016-08-22 04:37:42 

jaskiniowiec

Użytkownik

Mam takie pytanie do Was, wydaje mi się że dość ważne. Prowadze firmę, nie od bardzo dawna ale zatrudniam już sporo ludzi i zastanawiam się nad tym czy warto organizować faktycznie dla pracowników imprezy integracyjne? Niby ludzie dobrze się ze sobą trzymają w firmie, ale coś współpraca słabo im idzie, albo tak mi się wydaje.
#2016-08-22 05:02:47 

bożżżenka

Użytkownik

Co to w ogóle za pytanie? Oczywiście że warto, a nawet zdecydowanie powinno się to robić. Poznanie siebie to jedno, ale takie imprezy rozluźniają atmosferę pośród pracownikami, do tego dobrze świadczą o samym pracodawcy, który nie żałuje kasy na to aby pracownik dobrze czuł się w firmie. Jak będziesz chciał zorganizować to polecam sprawdzić sobie to miejsce http://www.hoteldebowagora.pl/integracja, bardzo ciekawy hotelik, ja już parę razy byłam tam na takich imprezach.
#2016-08-22 06:17:09 

wkrętak

Użytkownik

W ogóle wszystko co dla pracownika procentuje na przyszłość. Imprezy to jedno, ale koniecznie organizuj też szkolenia jak chcesz żeby wydajność pracy była duża. Organizuj też Wigilie firmowe, dawaj dodatki świątecznie, nie stracisz na tym, naprawdę bo będziesz szanowany.
#2016-08-22 09:14:22 

jaskiniowiec

Użytkownik

Widziałem, że tam w tym hotelu są nawet sale szkoleniowe Płock w sumie nie jest bardzo daleko i w sumie może się zdecyduję na to miejsce :D
#2016-08-22 11:23:34 

RogowiczK

Użytkownik

Tak prywatnie muszę przyznać, że mają tam fajne SPA Mazowsze znam dość dobrze i często podróżuję sobie po województwie, ale zdecydowanie tam mi się podoba najbardziej. Tutaj można sobie zobaczyć jak to wygląda http://www.hoteldebowagora.pl/medical-spa jeśli kogoś oczywiściwe to w ogóle interesuje :D Szkoda, że mój pracodawca ma w nosie takie imprezy. Zazdroszczę że zastanawiasz się nad organizacją integry ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015