#2016-08-26 04:45:31 

ZygmuntStary

Użytkownik

Czesc:) niedawno przeprowadziłem się z rodziną z mieszkania do domu jednorodzinnego, teraz mamy ogródek i garaż i moje pytanie właśnie dotyczy garażu, a konkrtnie bramy. Teraz w grażu jest zamontwana brama ręcznie otwierana, chciałbym do niej założyć automatykę, jak myślicie to dobry pomysł czy lepiej wymienić bramę na automatyczną?
#2016-08-26 06:25:54 

olimpijczyk

Użytkownik

no wiesz, wszystko zalezy od tego ile kasy chcesz wydac, ale najpierw póki co, to sprwdź dokładnie czy te dzrzwi, ktore masz sa przystosowane do do tego, abyzainstalować automatykę, najlepiej popytaj w serwisie, będziesz wtedy wiedzal co i jak.
#2016-08-26 08:32:40 

wkrętak

Użytkownik

ja chcąc zobaczyć interesujące mnie bramy garażowe Wrocław odwiedziłem, a raczej to moja żona mnie tam zaciągnęła, ale nie żałuję, jest tam fajny sklep ze stolarką okienną i drzwiową z produktami od renomowanych producentów i w dodatku z fachową obsługą, tam ci dokładnie doradzą co i jak, ale ja na twoim miejscu chyba bym wybrał kupno nowej bramy garazowej. Pozdrawiam.

#2016-08-26 09:47:56 

gesiarkamarysia

Użytkownik

dokładnie tak, przecież kupno takiej nowej bramy to znowu nie taki duzy wydatek, jak by się mogło wydawać, a taka dobra brama posłuży ci latami i kupisz sobie taką jaka Ci najbardziej odpowiada.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015