#2016-08-26 06:13:45 

Belnnskel

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym jechać nad morze. Nie chce zatrzymywać się w żadnym hotelu, czy domku. Wolałbym postawić na jakieś fajne pole kempingowe, lub pole namiotowe. Nie znam jednak żadnej firmy, która takie coś by zaoferowała. Możecie mi coś polecić? Co do tego forum to mam dobre przeczucie, że faktycznie ktoś będzie w stanie mi coś podpowiedzieć. Z góry dziękuję za Waszą pomoc. Mam nadzieję, że ktoś coś podpowie i łatwiej będzie mi coś wybrać ;) Pozdrawiam
#2016-08-26 08:30:59 

mercyful_fate

Użytkownik

Jak chcesz to gorąco polecam pole namiotowe w Ustroniu Morskim ;) Tam masz niedrogo, bardzo dobrą ofertę. Możesz tanio wynająć sobie przestrzeń na namiot. A w Ustroniu to akurat zdecydowanie jest co robić.. wspaniałe miejsce ;) Myślę, że takie coś Ci by Ci w 100 procentach podpasowało ;)
#2016-08-26 09:32:39 

cydroholiczka

Użytkownik

a proszę, wejdź sobie tutaj: http://www.ubenia.pl/pole-kempingowe/, pod tym linkiem znajdziesz propozycję skorzystania z pola kempingowego w Ustroniu Morskim. Ja sama osobiście bardziej preferuje korzystanie z przyczepki niż jakbym miała przebywać w namiocie. Kwestia wygody.
#2016-08-26 09:54:35 

jaskiniowiec

Użytkownik

Ta strona internetowa ubenia.pl mi normalnie uratowała życie.. bo zapomniałem na śmierc się zająć organizacją wakacji. Zdeklarowałem się, że zrobię to zamiast mojej dziewczyny, no ale zapomniałem.. a jak zadzwoniłem do tej firmy, to spokojnie mają wolne miejsca i do nich się wybierzemy ;) także dzięki wielkie!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015