#2016-08-26 05:41:21 

wkrętak

Użytkownik

Chciałbym otworzyć swoją pierwszą aptekę, znalazłem już nawet dobry lokal i mam na oku kilka osób które mogłyby tam pracować. Ogólnie finansowo również się domykam więc jestem bardzo pozytywnie nastawiony do inwestycji. Zastanawiam się tylko czy do apteki muszę zakupić jakieś specjalne meble, albo robione indywidualnie na wymiar czy mogą być to normalne gotowe komplety dostępne w sklepach? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
#2016-08-26 07:59:02 

bożżżenka

Użytkownik

Hej! Do apteki potrzebne są specjalne meble przeznaczone do trzymania leków. Nie mam na myśli atestów albo czegoś takiego chociaż lodówka ne pewno Ci się przyda. Przede wszystkim meble do takich miejsc są zaprojektowane w taki sposób ażeby maksymalnie ułatwić obsłudze pracę. Szuflady są głębsze a ich wymiary przystosowane do standardowych pudełek z lekami, dzieki czemu nie powstaja niepotrzebne luki. Na Twoim miejscu zamówiłabym meble na wymiar chociażby dlatego że o wyglądają profesjonalnie i rzucaja dobre światło na całą aptekę.
#2016-08-26 09:11:16 

wkrętak

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, ma to sens. Wiesz może za nieduże pieniadze zamówię takie meble? Najbardziej interesuje mnie Wrocław i okolice. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-26 11:36:50 

pośpieszny18

Użytkownik

Witam. Mam kilka aptek we Wrocławiu i do każdej zamawiałem meble tu - http://www.sigmameble.eu/17-meble-sklepowe-i-apteczne. Podoba mi się bardzo dokładne i solidne wykonanie jak również przemyślany projekt dzieki czemu wiekszosc rzeczy mozna znaleźc intuicyjnie. Ceny mają niskie, tak naprawdę to jedna z tańszych firm wykonujących takie zamówienia. W razie pytań postaram się pomóc, pzdr.
#2016-08-26 11:56:36 

Maseczka

Użytkownik

Cześć! Potrzebuję mebli do nowego biura i czytałam w internecie opinie o firmie którą polecasz. Czy znajdę u nich także wyposażenie biura, czy raczej tylko apteczne i sklepowe?
#2016-08-26 13:03:31 

pośpieszny18

Użytkownik

Znajdziesz też meble biurowe. Tu masz link jesli ci sie nie udało - http://www.sigmameble.eu/12-meble-biurowe. Mój znajomy ma pośrednictwo ubezpieczeniowe i zamawiał tam fajne komplety biurowe z ciekawymi stanowiskami, cos ala boksy ale nie do końca. Efekt jest taki że ludzie czują się swobodniej i nikt z otoczenia nie słyszy rozmowy. Jeżeli chodzi o Przedsiębiorstwo SIGMA Jarosław Krempa będący właścicielem zrobił kawał dobrej roboty bo są rzetelni, odpowiedzialni i terminowi. Używają bardzo dobrych materiałów więc nawet po wielu latach użytkowania meble wyglądają jak nowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015