#2016-09-12 23:37:33 

ZygmuntStary

Użytkownik

Możecie mi powiedzieć, które okna są najtańsze, oczywiście przy uwzględnieniu średniego czasu ich eksploatacji. Chodzi mi o to, jak szybko poszczególne rodzaje okien sie starzeja i jak często trzeba je wymieniać i czy warto kupić tanszy model, czy może jednak lepiej droższy, który sprawdzi się w dłuższym przedziale czasu.
#2016-09-13 00:29:50 

olimpijczyk

Użytkownik

Nie do konca rozumiem o co ci chodzi, ale tak ogólnie można powiedziec, że najtańsze są proste modele okien plastikowych, pózniej są okna drewniane i aluminiowe. Różnice w cenach mogą być jednak znaczne, bo wszystko zalezy od konkretnego producenta, technologi produkcji, kształtu i wymiaru okien itp.
#2016-09-13 02:02:53 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Najdroższe są chyba okna drewniane, ale jak kupisz tanie plastiki to one mogą zżółknąć i będziesz je chciał szybko wymienić na nowe. Zapłacisz dwa razy, więc tak naprawdę najtańsze okna wcale takie tanie być nie muszą. Jeśli będziesz szukał dobrych i tanich okien w Szczecinie, sprawdź sobie ofertę jednego z lokalnych producentów i dystrybutorów okien plastikowych i aluminiowych, firmy ProducentOkien.eu. Oni mają ciekawą ofertę i niskie ceny.
#2016-09-13 04:07:34 

jaskiniowiec

Użytkownik

Nie znam się na oknach, ale nawet ja wiem, że dzisiaj najtańsze są plastiki.
#2016-09-13 06:10:58 

cydroholiczka

Użytkownik

Jak szukasz okien na wieki, to chyba najlepiej postawic na okna aluminiowe. Jeśli jednak bardziej zależy ci na cenie, to wybierz dobrej jakości plastiki. Gdy będziesz szukał cennika okien plastikowych w Szczecinie to pamiataj, że okna robione na wymiar zawsze będą sporo droższe, zwłaszcza jeśli mają mieć nietypowy kształt.
#2016-09-13 06:32:20 

ZygmuntStary

Użytkownik

Chodzi mi o okna standardowe, wiem ze okna robione na wymiar zawsze sa nieco, a może tak jak ty piszesz sporo drozsze od okien standardowych.
#2016-09-13 08:51:43 

cydroholiczka

Użytkownik

No dokładnie. Tutaj masz adres internetowy odsyłający do producenta takich okien na wymiar http://producentokien.eu/okna-na-wymiar/ . Na stronie nie ma cen na takie okna, bo przypuszczam że zawsze są one ustalane indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia, kształtu i wymiarów samych okien.
#2016-09-13 09:08:14 

wkrętak

Użytkownik

Sumarycznie najtansze są chyba dobre okna plastikowe i aluminowe. Do drewnianych jakoś nie mam przekonania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015