#2016-09-13 02:17:35 

RogowiczK

Użytkownik

Cześć ludzie. Jak wam się wydaje ile może kosztować pomoc przy napisaniu pracy magisterskiej? Tak się własnie zastanawiam, chyba będę musiał skorzystać z usług, ale nie wiem na jaką kwotę się przygotować. Jak myślicie? Udało się komuś obronić bez pomocy speców? Pochwalcie się swoimi wyczynami, doświadczeniami i dajcie namiar na kogoś, kto się na tym zna. Pozdrawiam
#2016-09-13 03:05:47 

pośpieszny18

Użytkownik

Gdybym ja to wiedział… nie mam nawet matury :D
#2016-09-13 05:35:20 

ZygmuntStary

Użytkownik

Siemka. Ja za to wiem jak to jest. Pot, nerwówka i leki na uspokojenie, a i tak tuż przed czujesz się jak mokry szczur i jedna wielka czarna dziura w głowie. A jeśli chodzi o pisanie prac licencjackich cena nie jest zbyt wygórowana. W profesjonalnych firmach, które oferują pełną pomoc wyjdzie cie nie więcej jak tysiąc złotych. Przynajmniej tak mi się wydaje. Pozdro.
#2016-09-13 07:47:55 

bożżżenka

Użytkownik

Cześć chłopaki i dziewczyny. Jak dla mnie to niewiele, w końcu to coś poważnego. Przecież to wszystko to trud cała ta dobra praca magisterska cena za coś takiego powinna być wyższa, skoro komuś nie chce się pracować. Przejrzałam oferty firm, cena jest zbliżona do tej so podałeś. Wydaje mi się, że osoby, które będą się nad tym męczyć, bo nie wystarczy tylko kilka zdań wydukać, powinny się bardziej cenić. W końcu to wiedza. Wiedza się podobno ceni. Rozpisałam się za bardzo, powracając do tematu tutaj mają dobrą ofertę e-praca-dyplomowa.pl cena jest adekwatna. Sami sobie przejrzyjcie. Narka
#2016-09-13 10:07:08 

chusteczka30

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Moja znajoma też kiedyś szukała pomocy w napisaniu pracy licencjackiej. Sporo się naszukałyśmy, ale w ostateczności skorzystałyśmy z pewnej firmy :D nie będę powielać linków, bo taki już tu padł. Kumpela obroniła się. Jej koleżanka korzystała z pomocy starszej doświadczonej koleżanki, jakoś się jej nie udało, a pieniążki musiała zapłacić. Nie wiem czy jest w tym sens, ale gdybym ja się miała bronić, cena nie była by najważniejsza przy pomocy, a doświadczenie i podejście. Tak właśnie ja uważam, nie sugerujcie się ceną. Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015