#2016-09-22 03:20:47 

parapetówka

Użytkownik

Cześć. Nazwę sprawę po imieniu. Szykują się awanse w naszej firmie. Nie ukrywam, że chciałabym zwyciężyć. Trochę postawiłam na swój rozwój. Sama zapisałam się na kurs francuskiego, który ukończyłam. Uznano, że będzie się to liczyło na drodze awansów, co mnie ucieszyło. Nie wiem tylko co jeszcze dodatkowo powinnam zrobić, aby móc polepszyć swoje szanse. Jest kilka takich osób, które mi „zagrażają”, a pracuję w tej firmie nie od wczoraj, aby dać się ot tak wygryźć. Proszę o porady co dodatkowo można by było zrobić.
#2016-09-22 04:54:28 

mercyful_fate

Użytkownik

Cześć. Jeśli chodzi o moje prywatne zdanie to może ono nie będzie zbyt przyzwoite, ale cóż zaryzykuję, podpowiem: uśmiechnij się do kogo trzeba ;D
#2016-09-22 06:01:41 

Kaskada

Użytkownik

Witam. Ja doradziłabym podjąć jeszcze jakiś kurs, aby widzieli, że inwestujesz w siebie. Nawet, jeśli będziesz w trakcie to będą widzieli, że się starasz być może bardziej niż inni. Zazwyczaj same starania i pokazanie, że jest się gotowym doszkolić pomagają. Wszystko też zależy od stanowiska, na które aplikujesz.
#2016-09-22 07:52:28 

chusteczka30

Użytkownik

Hej wszystkim. Według mnie powinniście przemyśleć sobie stanowisko administratora bezpieczeństwa informacji, bo wydaje mi się, że taki kurs warto sobie zrobić. Uważam, że zawód dość odpowiedzialny i dobrze płatny, a przecież w każdej firmie powinna znaleźć się osoba, która będzie trzymała pieczę nad prawidłowościami w tym kierunku. Moim zdaniem to powinien być cel. Wówczas firma jest odpowiednio zabezpieczona i klienci korzystający z niej również.
#2016-09-22 09:48:46 

Sisshsis

Użytkownik

Cześć. Są takie szkolenia dla ABI nawet tutaj abi-szczecin.pl, więc może warto się zapisać. Ja też mam podobne zdanie, że taki człowiek powinien być nie tylko zaufany, ale odpowiednio przeszkolony. Jak pokażesz, że masz papier z takiego szkolenia na pewno szybciej dostaniesz awans na poważniejszym stanowisku. Ja póki co odbywam szkolenie z zakresu marketingu i uczę się niemieckiego też na potrzeby firmy, choć nie powiem, by sam język byłby mi do czegokolwiek potrzebny w moim życiu. No ale jak trzeba to trzeba. Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015