#2016-11-08 01:58:06 

parapetówka

Użytkownik

Szukam pomysłów na oryginalne pamiątki ze ślubu. Ma to być niespodzianka-prezent dla państwa młodych, który chcemy im wręczyć ze znajomymi parę dni po weselu. Rozważaliśmy różne pomysły i stwierdziłam, że może też zaczerpnę inspiracji z internetu. Może ktoś się wypowie?
#2016-11-08 02:26:36 

Kaskada

Użytkownik

Myślmy ufundowali znajomym wycieczkę, może to nie bylo bardzo oryginalne, ale to była wycieczka do Rzymu, a para młoda tam chciała właśnie pojechać. Wydaje mi się, że nie należy za dużo kombinować, bo można nie utrafić w gusta i co wtedy? Lepiej dopytać, co się parze młodej podoba, o czym marzą itd. i zrzucić się na taki prezent. Wtedy masz pewność, że nie zmarnujecie czasu i pieniędzy na coś kompletnie nietrafionego.
#2016-11-08 04:00:02 

mercyful_fate

Użytkownik

Fajnym pomysłem może być teledysk filmowy w stylu hollywoodzkim ze ślubu i wesela. Filmy ślubne robi na przykład ta firma http://x-day.pl/. Warto zobaczyć takie filmiki w internecie. To klasyczny prezent, więc sprawdzi się na pewno.
#2016-11-08 06:02:31 

chusteczka30

Użytkownik

Ja również zdecydowanie doradzam jakieś klasyczne rozwiązanie. Tak zwane listy prezentowe to naprawdę dobra i praktyczna opcja, bo wtedy. państwo młodzi dostają w prezencie rzeczy, które naprawdę są im potrzebne, a nie takie, które wylądują szybko w koszu na śmieci. Dlatego też uważam, że na przykład jakiś fajny filmik ze ślubu będzie jak najbardziej wystarczającym prezentem, zwłaszcza, że tak jak pisała osoba wyżej, można go zmontować w jakimś oryginalnym stylu.
#2016-11-08 08:44:23 

parapetówka

Użytkownik

Ok, dzięki za podpowiedzi, będę kombinować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015