#2017-01-10 05:19:04 

mercyful_fate

Użytkownik

Witam wszystkich, jestem szefem dość dużej firmy i mam powody podejrzewac, ze niektórzy pracownicy w firmie wykorzystują samochody sluzbowe niezgodnie z przeznaczeniem, a do tego zdarza się ze ktos kradnie paliwo z baków i zastanawiam sie nad wynajęciem firmy detektywistycznej, zeby to sprawdziła i zamontowała monitoring Gps w samochodach, co o tym sądzicie?
#2017-01-10 07:18:48 

olimpijczyk

Użytkownik

ładne masz zdanie o swoich pracownikach nie ma co? Nie chcialbym dla Ciebie pracowac nigdy w życiu, do ludzi trzeba mieć zaufanie!!!
#2017-01-10 08:37:15 

parapetówka

Użytkownik

nie wiem gdzie miesci się Twoja firma, ale jeśli interesuje cie sprawdzona firma detektywistyczna to zaprasam na strone http://www.detektywipl.pl/ jest to biuro, ktore dziala na rynku już wiele lat i ma wszystkie niezbedne pozwolenia i licencje, na pewno szybko namierzą nieuczciwych pracownikow.
#2017-01-10 09:03:01 

Belnnskel

Użytkownik

dobry pomysl z tym detektywem, ale zapewniam cie ze nie wszystkim pracownikom będzie się topodobac, więc jak bys chcial GPS montowac na stałe w samochodach, to zanim to zrobisz poinformuj o tym pracownikow na zebraniu, bo warto zeby zasady były jasne i klarowne dla wszystkich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015