#2017-02-28 02:12:19 

ZygmuntStary

Użytkownik

Hej! Niedawno otworzyłem własną działalność gospodarczą i chciałbym jakoś rozreklamować moją firmę. Już zamówiłem ulotki i zamiesciłem reklamy w Internecie, ale oprócz tego przydałyby mi się jakieś porządne wizytówki, a także eleganckie tabliczki i szyldy z logo oraz nazwą firmy. Czy znacie godnego polecenia producenta tego typu produktów?
#2017-02-28 02:48:48 

Sisshsis

Użytkownik

Myśle, że niebanalne gadżety reklamowe znajdziesz u sprawdzonego producenta, który szerzej na temat swojej oferty pisze na swojej stronie internetowej https://www.eurograver.com/. Firma ta wykonuje m.in. wizytówki, tabliczki na drzwi i na biurko, szyldy, identyfikatory i kalendarze. Co ciekawe, wszystkie te gadżety wykonywane są z metalu. Za pomocą nowoczesnej technologii producent graweruje w metalu różne napisy, loga, grafiki oraz zdjęcia. Wszystkie gadzety reklamowe są ekskluzywnymi produktami, które wyróżnia wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny.
#2017-02-28 04:38:10 

ZygmuntStary

Użytkownik

No przyznam, że jestem pod wrażeniem. Nie wiedziałem, ze wizytówki można wykonać z metalu. O ile metalowe tabliczki czy identyfikatory mnie nie dziwią, o tyle metalowe wizytówki są dla mnie nowością.
#2017-02-28 05:58:37 

Sisshsis

Użytkownik

Firma wykonuje z metalu naprawdę zaskakujące rzeczy. W jej ofercie są jeszcze np. metalowe kartki świąteczne, zaproszenia, numerki na stoliki, a także dyplomy i certyfikaty. Wiele firm zostaje stałymi klientami tego producenta, gdyż oferowane przez niego produkty w istotny sposób podnoszą prestiż danej firmy.
#2017-02-28 07:48:24 

ZygmuntStary

Użytkownik

Moja firma również najprawdopodobniej dołaczy do grona klientów tej agencji. Na początek zamówię tam wizytówki, tabliczki i szyldy z logo firmy, a także identyfikatory grawerowane. Potem, gdy będę organizował jakies spotkania biznesowe, może będę zamawiać tam zaproszenia i podziękowania.
#2017-02-28 08:21:43 

Sisshsis

Użytkownik

Myślę, że zaproszonym osobom spodobają się takie unikatowe zaproszenia, podziękowania czy dyplomy grawerowane. Świadczą one o dobrym guście i pomysłowości wręczającego takie zaproszenia oraz podziękowania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015