#2017-02-28 07:10:29 

ZygmuntStary

Użytkownik

Witam wszystkich. Chcielibyśmy zorganizować u nas w firmie naprawdę wielkie spotkanie dla pracowników, współpracowników i naszych klientów. Koniecznym jest jednak skorzystranie z od-powiedniego zabezpieczenia medycznego imprezy masowej. Teraz mamy dylemat.. do jakiej firmy się zgłosić? Bo jednak nie znamy się tak na firmach świadczących tego typu usługi. Dobrze byłoby poznać jakaś solidną rekomendację ;) także z góry dziękujemy i pozdrawiamy w imieniu firmy!
#2017-02-28 09:39:48 

olimpijczyk

Użytkownik

Ja mogę polecić Centrum Szkoleniowo-Medyczne Life Support, które jest znakomite pod każdym względem ;) nie dość, że organizują rozne szkolenia to jeszcze mają renomę jednej z lepszych firm jeśli chodzi o ochranianie imprez itp. zdecydowanie bardzo polecam tę firmę, bo jest naprawdę bardzo dobra ;)
#2017-02-28 09:56:03 

bożżżenka

Użytkownik

No tak z ciekawości znalazłam tę centrum i faktycznie też oferują zabepiezczenie medyczne: http://uczymy-ratowac.pl/zabezpieczenie-medyczne/ ;) może też się do nich zgłoszę, bo chcemy coś podobnego zorganizować u nas w firmie ;) a jednak dobrze byłoby współpracować z profesjonalistami ;) dzięki za solidną rekomendację ;) bo jednak ciężko jest czasem trafić na dobrą firmę, bo jednak dużo ich różnych na rynku ;)
#2017-02-28 10:33:50 

Maseczka

Użytkownik

no ja też lubię wcześniej poczytać o jakiś firmach i wcześniej się dowiedzieć o ich rekomendacjach itp. a tutaj widzę, że same pozytywy to też zapytam ich czy nie zabezpieczą pod kątem medycznym jeden duży event który chcemy zorganizować u nas w firmie. Dobrze, że jest internet i można wcześniej sporo się dowiedzieć o różnych firmach..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015