#2017-04-21 01:14:44 

parapetówka

Użytkownik

Witam Was! Potrzebuję Waszej pomocy, mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie w stanie mnie wesprzeć :) Chcę założyć sklep internetowy z chemią niemiecką, ale nawet nie wiem od czego zacząć. W sumie to potrzebuję jakiegoś dobrego informatyka, znacie kogoś?
#2017-04-21 03:28:11 

mercyful_fate

Użytkownik

No cześć, mogę Ci pomóc polecając usługi firmy AptusShop świadczącej usługi związane z uruchomieniem i działaniem sklepu internetowego. Zapewniają kompleksową pomoc w utworzeniu i funkcjonowaniu e-sklepu. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a osoby tam pracujące są maksymalnie zaangażowane w to co robią. Korzystałem z ich usług już nie raz, polecałem znajomym, którzy również byli zadowoleni, więc chyba mogę śmiało polecić i Tobie!
#2017-04-21 04:31:20 

parapetówka

Użytkownik

Masz może jakieś namiary na nich? Chętnie zapoznałabym się z ich ofertą, bo potrzebuję właśnie takiej firmy, która zajmie się nie tylko uruchomieniem, ale również ewentualnie pomoże w razie problemów.
#2017-04-21 06:35:42 

olimpijczyk

Użytkownik

Ja też ich polecam – krótko mówiąc profesjonaliści. Zapewniają licencjonowane oprogramowanie, z którego ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Mój sklep śmiga, nic się nie psuje, klienci zadowoleni, więc czego chcieć więcej? :)
#2017-04-21 07:59:25 

mercyful_fate

Użytkownik

Oczywiście, jak przystało na firmę informatyczną, do tego zajmującą się działalnością online, mają swoją stronę internetową, która sama w sobie jest ich najlepszą reklamą! Możesz sobie wyklikać ten adres: http://www.aptusshop.pl/ i już będziesz wiedziała jak wygląda założenie sklepu internetowego od podszewki. Oferują nowoczesne oprogramowanie, które zapewni przyjemne korzystanie z e-sklepu zarówno klientom jak i właścicielowi. Super jest też to, że sklep jest funkcjonalny nie tylko na komputerze, ale i na tablecie oraz telefonie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.
#2017-04-21 08:09:43 

Kaskada

Użytkownik

Ja również polecam tę firmę. Zapewniają profesjonalne stworzenie i opiekę nad sklepem internetowym, co jest bardzo ważne, jeśli ma on być widoczny w sklepie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015