#2017-07-27 01:34:59 

cydroholiczka

Użytkownik

Szukam dobrego hostelu, w którym można wynająć przyzwoite a nawet więcej aparatmenty dla gości, którzy odwiedzają naszą firmę. Zwykle czas odwiedzin to jakieś 3 dni, więc nie musi to być jakiś wynajem długoterminowy.
#2017-07-27 03:52:15 

gesiarkamarysia

Użytkownik

W Warszawie jest całe mnóstwo hosteli, ale ja mogę polecić Ci mishmashhostel.com, który leży praktycznie w samym centrum miasta. To dwie lokalizacje, które będą odpowiadały praktycznie każdemu kto potrzebuje dobrego pokoju.
#2017-07-27 04:30:40 

ZygmuntStary

Użytkownik

Dobry hostel jest zawsze blisko centrum i tutaj http://mishmashhostel.com/cennik-apartamentow-na-doby/ tak właśnie jest. Do tego każdy apartament na doby można wynająć w świetnych cenach, co również na stronie zostało zaznaczone. Polecam, bo sam wiele razy tutaj nocowałem.
#2017-07-27 05:42:44 

cydroholiczka

Użytkownik

O dzięki, rozumiem, że zagraniczny gość będzie się tutaj czuł jak u siebie w domu :)))
#2017-07-27 06:19:28 

chusteczka30

Użytkownik

Zdecydowanie tak. Powiem więcej jak porównać te hostele, które są za granicą, a ten wspomniany to różnica jest bardzo duża, na korzyść polskiej propozycji. Pokoje mają dużo wyższy standard od tych hotelowych w krajach zachodnich. Obsługa oczywiście miła, wszeędzie czysto i przytulnie, można powiedzieć, że prawie jak w domu. To świetne uzupełnienie dla wszystkich tych, którzy są daleko od swoich rodzin.
#2017-07-27 09:09:19 

pośpieszny18

Użytkownik

Mogę Ci powiedzieć, że to najlepszy hostel w centrum Warszawy i leszego nie znajdziesz. Opinie moich gości są zawsze bezcenne, bo szczerze mówią co widzą i co myślą i okazuje się, że ten hostel http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/ faktycznie jest taki, jak w reklamie na hostelowej stronie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015