#2017-12-11 00:13:02 

cydroholiczka

Użytkownik

Czy możecie pomóc mi znaleźć informacje na temat tego jak mogę mianować reprezentanta dla spółki z o.o.? Wiem, że nie może to być każdy, trochę na ten temat czytałam w KSH i jakichś komentarzach, ale szukam jakichś bardziej szczegółowych informacji czy porad. Czy znacie jakąś stronę albo poradnik pisany w zrozumiałym języku?
#2017-12-11 02:28:50 

gesiarkamarysia

Użytkownik

We wszystkich sprawach związanych z zakładaniem przedsiębiorstw (szczególnie kapitałowych) i ich działaniem polecam bardzo tego bloga http://podatkiwspolce.pl/umowa-z-czlonkiem-zarzadu/. Pani prawnik bardzo prostym językiem, a zarazem konkretnie pisze nawet o trudnych sprawach. Dowiesz się jak stworzyć pełnomocnictwo do reprezentowania spółki, jaka jest grupa osób, którym, możesz je udzielić itp.
#2017-12-11 04:25:16 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Dodam, ze mowie z doświadczenia. Ja sama szukałam też informacji o tym jak udzielić komuś prawa do reprezentowania spółki z.o.o. i tam się nie tylko dowiesz jak zawrzeć umowę z członkami zarządu, ale też od razu możesz pobrać gotową umowę, taki przykładowy wzór.
#2017-12-11 05:50:23 

cydroholiczka

Użytkownik

O! Bardzo dziękuję. Rzeczywiście jest dość jasno to opisane, nawet dla kogoś tak nieobeznanego w temacie jak ja. A orientujesz się czy można się odezwać do tej pani jak się ma więcej pytań? bo chciałabym się dowiedzieć konkretów, bo moja spółka jest dość specyficzna jeśli chodzi o zarząd
#2017-12-11 07:10:30 

wkrętak

Użytkownik

Według mnie w sprawach tak ważnych jak reprezentowanie spółki nie powinnaś działać na własną rękę czy szukać info w sieci. Ja z takimi rzeczami zawsze idę do kancelarii w mieście która się specjalizuje w spółkach. Gdzie mieszkasz, może polecę?
#2017-12-11 08:05:27 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Tam jak wejdziesz na stronę z linka który wcześniej wstawiłam możesz znaleźć formularz kontaktowy i na pewno uzyskasz odpowiedź, jak masz konkretne pytanie
#2017-12-11 09:39:48 

Belnnskel

Użytkownik

Miałem okazję czytać tego bloga kiedyś i mieć kontakt właśnie przez formularz - polecam! Bardzo dobry sposób, zeby się w takich zupełnych podstawach obeznać. No i plus wielki za aktualizowanie informacji - raz miałem kłopoty jak się oparłem na wiedzy ze strony, która nie uwzględniała nowelizacji... uważaj na to!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015