#2018-01-29 01:22:15 

cydroholiczka

Użytkownik

Cześć i czołem kluski z rosołem, zacznę może moją wypowiedź od samiutkiego początku, a mianowicie od półtora miesiąca mieszkam w nowym mieszkanku wspólnie z moimi wspólokatorami, którzy są równocześnie moimi najlepszymi przyjaciółmi mieszkamy sobie wszyscy razem, a tak konkretniej to w cztery osoby sobie mieszkamy i jest naprawdę fajnie, po tym jak kupiliśmy to mieszkanie zrobiliśmy w nim oczywiście generalny remont bo pomimo świetnej lokalizacji i bardzo korzystnej ceny mieszkanie praktycznie wogule nie nadawało się do zamieszkania, dużo nas ten remont kosztował więc na dodatki i dekoracje nie mamy zbyt wysokiego budżetu, no sami rozumiecie.. Bardzo podobają się nam fototapety w szególności z pejzażem morza, gdyż wszyscy bez wyjątków kochamy wyjeżdzać nad wodę i podziwiać wodę.
#2018-01-29 01:52:06 

SeriannaXXI

Użytkownik

Hejka naklejka, ja osobiście, to nie wiem gdzie mogłabym zakupić takową fototapetę, aczkolwiek chciałabym się podpiąć pod, to pytanko, gdyż ponieważ sama jestem zainteresowana kupnem tego typu fototapety i chętnie zobaczę wasze ewentualne sugestie i tego typu rzeczy pozdrowionka.
#2018-01-29 02:28:12 

cydroholiczka

Użytkownik

Jasne kochana, w takim razie poczekamy sobie na jakieś sugestie razem haha
#2018-01-29 03:10:37 

chusteczka30

Użytkownik

Okej dziewczyny wydaje mi się, że ja mogę wam coś tam coś tam podpowiedzieć i zasugerować z własnego doświadczenia, które zdobyłam najpierw kupując beznadziejnej jakości pejzaż przez internet, a później rzekłabym, że prawdziwe dzieło sztuki i w tym przypadku także poprzez sklep internetowy tylko tym razem taki powiedziałabym, że z prawdziwego zdarzenia. Zaraz jak tylko znajdę, to spróbuje ci tutaj wkleić linka do strony internetowej tego sklepu oczywiście nie tamtego badziewnego tylko tego z prawdziwego zdarzenia: http://naklejkomania.eu/133-fototapety-morze w, którym właśnie kupiłam fototapetę z morzem i jest ona naprawdę w stu procentach godna polecenia wam.
#2018-01-29 05:45:18 

cydroholiczka

Użytkownik

O jak super, że napisałaś, mam jeszcze takie pytanko odnośnie montażu tego typu fototapety jest o skomplikowany czy na spokojnie taka banda amatorów, że się tak wyrażę sobie poradzi? Jak myślisz?
#2018-01-29 07:11:18 

chusteczka30

Użytkownik

Kochana jak ja drobniutka kobietka sobie z tym spokojnie poradziłam, to wy też napewno dacie sobie radę trzymam za was kciuki.
#2018-01-29 08:24:13 

cydroholiczka

Użytkownik

O jak milutko, dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015