#2018-07-16 09:09:25 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Moje obecne M-3 umeblowałam w oszczędnym klimacie, jako że w ostatnim miejscu zameldowania zanadto obrosłam przedmiotami, przez co nie miałam dostatecznej ilości miejsca dla siebie. Do przestronnych pomieszczeń zdecydowanie pasują lampy loftowe, wyprodukowane głównie z elementów metalowych oraz części szklanych. Te lampy są od niedawna niebywale trendy. Można je kupić np. w e-sklepie EVOLUTION HOME. Sklep oferuje też innego typu oświetlenie oraz lustra i obrazy do salonu.
#2018-07-16 09:34:50 

Peeney

Użytkownik

Mnie interesują klasyczne elementy wyposażenia wnętrz, bo są pewne oraz ponadczasowe. Lubię stare żarówki dekoracyjne, jakie dodają wnętrzom ciepła, czego nie powiedziałabym o nowoczesnych źródłach światła. Żarówki Edisona świetnie harmonizują ze stylowymi lampami loftowymi, jakie da się umiejscowić zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach. Lampy loftowe mogą pełnić funkcję praktyczną oraz estetyczną. Charakteryzuje je przede wszystkim prosta konstrukcja i barwa czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-16 12:11:42 

olimpijczyk

Użytkownik

Ja wniosłem do mojego gniazda rodzinnego elementy estetyki vintage, która współgra zwłaszcza z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu retro. W necie udało mi się zakupić stylowe lampy vintage, które przykuwają uwagę wszystkich odwiedzających. Zaciekawiły mnie także klasyczne lampy wiszące do kuchni, które powstały z cienkich oraz niezwykle solidnych materiałów, dając zapewnienie długiego używania. W necie idzie wyszukać żyrandole w różnych cenach i barwach, mniej albo bardziej ozdobne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015