#2015-12-11 09:42:36 

cydroholiczka

Użytkownik

Mnie obecnie ciekawi działalność biegłego sądowego w dziedzinie fizykochemii, gdyż głównym zadaniem takiego specjalisty jest prowadzenie - na zlecenie m.in. sądu - badań substancji psychotropowych i dopalaczy. Wklepałam ostatnio w wyszukiwarkę sformułowanie badanie narkotyków i wyszukałam informacje, iż w zakres obowiązków takiego eksperta wchodzi rozpoznawanie dopalaczy, np. różnych tabletek oraz ich analizy ilościowe wraz z klasyfikacją zgodności. Rekomenduję poczytać więcej na ten temat. Uważam, że w naszym kraju potrzeba więcej specjalistów badających dopalacze.
#2015-12-11 11:00:23 

olimpijczyk

Użytkownik

Mnie i moją rodzinę interesowało niegdyś zapytanie badanie pisma, jako że potrzebowaliśmy grafologa do sprawdzenia autentyczności podpisu. Wtedy zainteresowała mnie profesja biegłego grafologa. Przeczytałem, iż do jego zadań należy nie tylko sprawdzanie prawdziwości podpisów, ale również opracowywanie opinii w zakresie technicznych badań dokumentów. Interesująca wydaje się także analiza pisma maskowanego. Myślałem, czy ubiegać się o stanowisko certyfikowanego grafologa w Poznaniu, jednak w ostateczności nie aplikowałem, ponieważ obawiałem się, iż moje kwalifikacje będą niewystarczające.
#2015-12-11 12:04:21 

Belnnskel

Użytkownik

Odszukanie właściwej dla siebie ścieżki kariery to zagadnienie, które obecnie pochłania mnie bez reszty. Myślę o wyborze dobrych studiów jak i możliwie najdokładniejszym przygotowaniem się do pracy w konkretnym zawodzie. Zaintrygowały mnie niedawno stanowiska w sądownictwie oraz badania kryminalistyczne. Trafiłem nawet na ciekawą witrynę internetową, na której znalazłem nieco szczegółów związanych z pracą w takim charakterze. Chętnie poznam wszelkie opinie osób, które wybrały taką profesję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015